Цікаве / День Зупинки Кровотеч

ДЕНЬ ЗУПИНКИ КРОВОТЕЧ

STOP THE BLEED DAY

Інструктори Trauma Medical Solutions спільно з інструкторами Захисту ПатріотівMotoHelp, , військовими медиками із 205-го Навчального центру з тактичної медицини Міністерства оборони, патрульними Національної поліції Києва провели подію-тренінг у Києві, аби навчити людей зупиняти загрожуючі життю кровотечі.

У США цей день відзначають уже втретє. По всій країні тренінгові центри, інструктори з першої медичної допомоги, парамедики, пожежники, військові та інші проводять безкоштовні тренінги для населення.

Поштовхом до запуску ініціативи стали стрілянина в школі Сенді-Хук та вибухи на Бостонському марафоні. Тоді до проблеми підійшли на національному рівні й Білий дім на чолі з президентом Обамою запустили кампанію «Stop the Bleed».

 

Її метою є підготувати населення до порятунку життя та підвищити обізнаність про базові дії для зупинки загрожуючих життю кровотеч.

Адже причиною превентивної смерті номер один при травмі є неконтрольована кровотеча. Сильна крововтрата вбиває людину менше ніж за 4 хв.

 

Часто швидка просто не встигає доїхати до постраждалого за цей час. Для порятунку життя в таких випадках грає ключову роль людина поруч — випадковий перехожий, друг, колега, рідні.

+38 068 322 39 95

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Trauma Medical Solutions, LLC. 2019 ©